lease Iespējams līzings ar sabojātu kredītvēsturi un ārzemēs strādājošajiem Piesakies

Audi A4 LIMOUSINE

Cena sākot no 140 € mēn vai pilna cena 10,990 €
Marka: Audi
Izlaiduma gads: 2012
Degvielas veids: Dizelis
Dzinēja tilpums: 2.0
Virsbūve: Sedans
Ātrumkārba: Automāts
Odometra rādītājs: 239 320 km

Audi, A4 Limousine 2.0 TDI Automāts.

Auto aprīkots ar koptu ādas salonu, krēslu apsildi, kruīza kontroli, MMI audio sisēmu, parkošanas sensoriem priekšā, parkošanas sensoriem aizmugurē, Navigācija, daudzfunkcionālo stūri, elektriskajiem logiem, kondicionieri, Auto start/stop sistēmu, elektriski regulējamiem spoguļiem un citām ekstrām. Pirms pārdošanas veikta tehniskā pārbaude ritošajai daļai un datora diagnostika. Vidējais degvielas patēriņš pēc CSDD datiem ap 4.8 litriem uz 100 kilometriem. Kārba un dzinējs darbojas labi. Ar auto ir iepējams veikt testa braucienu, kā arī, piedāvājam pašam par auto stāvokli parliecināties servisā. Droši zavaniet un jautājiet, vai brauciet pie mums Rīga, Teikas raj.

Pie mums iespēja atstāt savu veco auto tirdzniecībā vai arī kā pirmo iemaksu cita auto iegādei.

Piedāvājam arī auto iegādāties uz nomaksu vai operatīvajā maksājumā(maini kaut pēc 12 mēnešiem)

Saņemt līzinga piedāvājumu

    Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis www.lizingsauto.lv noteikumus un tie man ir saprotami.

    Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un ka nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā var iestāties LR tiesību aktos paredzēta administratīvā atbildība vai kriminālatbildība, t.sk. par nepatiesu ziņu sniegšanu un/vai krāpniecību.

    mail_big
    Tavs ziņojums jau ir pie mums! 24 stundu laikā un ar Jums sazinasimies Darisim visu, lai pēc iespejams atrāk Jūs varetu sēsties pie sava jauna auto stūres