lease Iespējams līzings ar sabojātu kredītvēsturi un ārzemēs strādājošajiem Piesakies

BMW x5 3.0d facelift, auto ar garantiju

Cena sākot no 239 € mēn vai pilna cena 17,990 €
Marka: BMW
Izlaiduma gads: 2010
Degvielas veids: Dizelis
Dzinēja tilpums: 3
Virsbūve: Apvidus
Ātrumkārba: Automāts
Odometra rādītājs: 265 412 km

BMW X5, 3.0d Facelift modelis, automāts!

Auto aprīkots ar komforta ādas salonu, krēslu apsildi,  elektriskajiem logiem, Bi Xenona gaismām, klimatkontroli, kruīzkontroli, apsildāmu multistūri, miglas lukturiem, Audio/combox sistēmu, bluetooth audio/phone, parkošanās sensoriem DVD sistēma aizmugurē un citām ekstrām. Dzinējam, kārbai un piekarei veikta pilna tehniskā apkope, nomainīti visi filtri, sķidrumi visos mezglos, kolektora, EGR, DPF mazgāšana, pārbaudītas visas sprauslas,  elektriskais sakabes āķis, elektriskais bagāžnieks, jaunas M+S Riepas un R20 diski orģinālie dažāda platuma, jauna bremžu sistēma, caurskatāms nobraukums, pilns atslēgu komplekts ar IGLA imobilaizeriem,  vidējais degvielas patēriņš ap 8,5 litriem uz 100 kilometriem. Par visiem izdarītajiem darbiem ir rēķini. Kārba un dzinējs darbojas ļoti labi. Ar auto ir iepējams veikt testa braucienu, kā arī, piedāvājam pašam par auto stāvokli parliecināties servisā. Droši zavaniet un jautājiet, vai brauciet pie mums Rīga, Teikas raj.

Pie mums iespēja atstāt savu veco auto tirdzniecībā vai arī kā pirmo iemaksu cita auto iegādei.

Piedāvājam arī auto iegādāties uz nomaksu vai operatīvajā maksājumā(maini kaut pēc 6 mēnešiem)

Pirmā iemaksa no 0 EUR
Mēneša maksājums no 220EUR
Aizdevuma termiņš līdz 7 gadiem

0% pirmā iemaksa pieejama šim auto arī izvēloties citu maksājuma termiņu.

Saņemt līzinga piedāvājumu

    Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis www.lizingsauto.lv noteikumus un tie man ir saprotami.

    Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un ka nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā var iestāties LR tiesību aktos paredzēta administratīvā atbildība vai kriminālatbildība, t.sk. par nepatiesu ziņu sniegšanu un/vai krāpniecību.

    mail_big
    Tavs ziņojums jau ir pie mums! 24 stundu laikā un ar Jums sazinasimies Darisim visu, lai pēc iespejams atrāk Jūs varetu sēsties pie sava jauna auto stūres