lease Iespējams līzings ar sabojātu kredītvēsturi un ārzemēs strādājošajiem Piesakies

BMW 520D G31 Automāts

Cena sākot no 318 € mēn vai pilna cena 24,900 €
Marka: BMW
Izlaiduma gads: 2018
Degvielas veids: Dizelis
Dzinēja tilpums: 2.0
Virsbūve: Universāls
Ātrumkārba: Automāts

BMW 520D G31 Automāts. Cena ar PVN

Auto tikko ievests Latvijā, ļoti ekonomisks, aprīkots ar koptu melnu ādas salonu, atpakaļskata kamera, 360 parkošanas sensori, elektriskā bagāžnieka atveršana, klimatkontrole, kruīzkontroli, navigāciju, multifunkcionālā stūre, el. nolokāmi spoguļi, SHADOW LINE, vieglmetāla diskiem un citām ekstrām. Pirms pārdošanas veikta tehniskā pārbaude ritošajai daļai un datora diagnostika. Vidējais degvielas patēriņš ap 5 litriem uz 100 kilometriem. Kārba un dzinējs darbojas labi. Ar auto ir iepējams veikt testa braucienu, kā arī, piedāvājam pašam par auto stāvokli parliecināties servisā. Droši zavaniet un jautājiet, vai brauciet pie mums Rīga, Teikas raj.

Pie mums iespēja atstāt savu veco auto tirdzniecībā vai arī kā pirmo iemaksu cita auto iegādei.

Piedāvājam arī auto iegādāties uz nomaksu vai operatīvajā maksājumā(maini kaut pēc 12 mēnešiem)

Saņemt līzinga piedāvājumu

    Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis www.lizingsauto.lv noteikumus un tie man ir saprotami.

    Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un ka nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā var iestāties LR tiesību aktos paredzēta administratīvā atbildība vai kriminālatbildība, t.sk. par nepatiesu ziņu sniegšanu un/vai krāpniecību.

    mail_big
    Tavs ziņojums jau ir pie mums! 24 stundu laikā un ar Jums sazinasimies Darisim visu, lai pēc iespejams atrāk Jūs varetu sēsties pie sava jauna auto stūres