lease Iespējams līzings ar sabojātu kredītvēsturi un ārzemēs strādājošajiem Piesakies

Kā pārdot savu auto

Kā pārdot savu auto – Šī lieta noteikti nomāc daudzus, jo ne visi mēs ikdienā tirgojam automašīnas un ne visiem tam ir laiks. Laikam ejot bieži cilvēku dzīvē mainās situācijas un apstākļi, kad vēlamies iegādāties citu auto vai pārdot esošo. Esam profesionāla un kvalificēta komanda, kas var uzņemties auto pārdošanu Jūsu vietā. Procesi ir pavisam vienkārši. Sazinieties ar mums, norunāsim tikšanos pie mums auto veikalā, ko ikdienā pamana vidēji 300 cilvēki un varēsiet savu auto izstādīt mūsu placī. Mēs Jums ziņosim, ja izvēlēts būs Jūsu auto, pirms tam vienojoties par pārdošanas cenu.

Piedāvājam arī otru darījuma veidu, kad Jūsu auto nopērkam uzreiz. Droši sazinieties ar mums un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.

Kā pārdot savu auto

 • Atstāj pie mums, mēs par to parūpēsimies!
 • Iegādāsimies Jūsu veco auto!
 • Naudu izsniedzam uzreiz!
 • Viss augstākais novērtējums un bezmaksas Diagnostika

Sazinies ar mums vai aizpildi pieteikuma formu

  Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis www.lizingsauto.lv noteikumus un tie man ir saprotami.

  Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un ka nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā var iestāties LR tiesību aktos paredzēta administratīvā atbildība vai kriminālatbildība, t.sk. par nepatiesu ziņu sniegšanu un/vai krāpniecību.

  mail_big
  Tavs ziņojums jau ir pie mums! 24 stundu laikā un ar Jums sazinasimies Darisim visu, lai pēc iespejams atrāk Jūs varetu sēsties pie sava jauna auto stūres

  Mēs iegādāsimies Jūsu auto par visizdevīgāko cenu.
  Tāpat Jūsu auto var kalpot, kā pirmā iemaksa jauna auto iegādei pie mums.
  Ja vēlaties noskaidrot sava auto vērtību, aizpildiet enketu